Kancelaria Adwokacka

adwokat Marcin Wolski

Szanowni Państwo

Jako adwokat posiadam wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. W prowadzonych sprawach kieruje się wartościami takimi jak rzetelność, profesjonalizm i zaangażowanie. Moją pracę nieodmiennie cechuje szacunek dla Klienta, dyskrecja i zachowanie tajemnicy adwokackiej.

adw. Marcin Wolski

Zakres usług

Klienci biznesowi:

Audyt prawny (due diligence), Prawo handlowe i prawo spółek, Prawo cywilne, Prawo cywilne procesowe, Windykacja wierzytelności, Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, Prawo podatkowe, Prawo administracyjne, Prawo zamówień publicznych, Prawo związane z obrotem nieruchomościami, Postępowania upadłościowe i układowe, Prawo karne.

Klienci indwidualni:

prowadzenie spraw karnych, doradztwo prawne w zakresie umów o charakterze cywilnoprawnym, reprezentacja w sporach wynikających z niezgodności towaru z umową, reprezentacja w sporach o charakterze odszkodowawczym, w tym: odszkodowania, renty i zadośćuczynienia od towarzystw ubezpieczeniowych, postępowania spadkowe, reprezentacja w sporach z ZUS, reprezentacja procesowa w sprawach rodzinnych.

Kontakt

ul. Króla Kazimierza Wielkiego 38, 32-300 Olkusz

Wolbrom Kraków Miechów Katowice Zawiercie Pilica

Tel

+48 507 438 796

E-mail

kancelaria@marcinwolski.pl

TOP